Albaraka Türk Hackathon

Albaraka Garaj Fintech Hackathonu geleceğin finans teknolojilerini yeniden şekillendirmek isteyen kodlama,tasarım ve pazarlama ekiplerinin 48 saat boyunca fikirlerini demolara/prototiplere dönüştürdüğü ve en sonunda büyük ödül için jüri karşısında sunumların gerçekleştirildiği inovatif, dinamik ve enerjik bir etkinliktir. İnanıyoruz ki, inovasyonun akıl almaz hızına yetişebilmek için partnerlere, fintech girişimlerine ve yıkıcı inovatörlere ihtiyacımız var.

Nerede

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Haliç’in muhteşem manzarasına sahip, çalışmaya ara verdiğinizde kendine ait mini kordonunda deniz havasını içinize çekebileceğiniz , tarihi dokusuyla teknolojiyi buluşturacak olan Bahariye Mevlevihanesi’nde.

Ne Zaman

22 Eylül 2017 15:00 – 24 Eylül 2017 15:00 (48 Saat)

Temalar

  • Klasik bankacılık kanallarından başka , bize yeni bir dijital sosyal bankacılık kanalı icat edin!

Müşterilerimize her zaman ulaştığımız web,mobil,sosyal medya gibi kanallara yenisini eklemek , müşterilerimize yepyeni bir pencereden merhaba demek istiyoruz.

  • POS’tan tamamen farklı, firmaların daha kolay tahsilat yapabilmelerini, müşterilerin daha pratik ödeme yapabilmeleri için yeni bir yöntem icat edin!

Ödeme yapma ve ödeme alma ekonomi ve bankacılık dünyasının en önemli ekosistemlerinden biri. Taşları biraz yerinden oynatıp , ortadan fiziki posu kaldırıp yepyeni bir ödeme ve tahsilat yöntemi geliştirelim.

  • Müşterilerimiz Albaraka ile bir çok kanaldan iletişime geçiyor. Çok farklı kanaldan gelen bu iletişim verilerini anlamlı sonuçlara dönüştürecek yeni iletişim yöntemleri icat edin!

Biz müşterilerimizle hep iletişim içindeyiz. Müşterilerimiz bize istediği kanallardan istediği zaman ulaşabilir. Haydi yeni bir iletişim yöntemi icat edelim , hem konuştuklarımız hikayeleşsin , hem bu hikayeler bize müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için yardım etsin.

  • Müşterilerimiz bütçelerini daha iyi yönetebilmek istiyor. Kişisel harcamaları, gelirleri yönetip öneriler veren bir uygulama geliştirin!

Banka kartları , kredi kartları , nakit harcamalar, online harcamalar derken bireysel hesap yönetimi de gitgide zorlaştı. Hadi bir uygulama geliştirelim ve müşterilerimizin tüm nakit akışını yönetebileceği inovatif bir çözüm sunalım.

  • Avrupa’daki 7.8 milyon Türk vatandaşımız için bankacılık çözümleri gerekiyor! Gurbetçi müşterilerimiz için bankacılık uygulamaları geliştirin!

Avrupa’da 7,8 Milyon vatandaşımız yaşıyor. Hem Türkiye’de hem yurtdışında bankacılık ihtiyaçları oluyor. Bir bankacılık uygulaması hayal edelim ve gurbetçi vatandaşlarımızın bankacılık ihtiyaçlarına 360 derece bir çözüm sunalım.

Ödüller

  1. Ekip 1000 TL
  2. Ekip 7500 TL
  3. Ekip 5000 TL

Albaraka Garaj Fintech Hackathonu için TIKLAYINIZ.