Gurme Kafe ve Restoran Sistemi

Kafe, bar, restoran, fast food vb. bir işletmenin iş akış süreçlerini; stok takibi, personel, satış ve alış, gelir ve gider gibi tüm senaryoları ile ilgilenen ve yönetebilen tümleşik bir yazılım sistemidir. İşletmeye özel android app. veya web sitesi ile müşterilerin rezerv yapabildikleri ve sipariş verebildikleri; tercih segmentine göre garsonlarda tablet ile siparişlerin alınabildiği veya masalara entegre edilen tabletler ile müşterilerin sipariş verebildiği Gurme, eşdeğer yazılımların yetenekleri dışında kendine ayrı özellikleriyle herhangi bir işletmeye rahat şekilde uyum sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Gurme garson tablet tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

Gurme’in android tablet programı aşağıdaki modülleri içermektedir.

  1. Admin giriş paneli (Tablet Tipi Garson – Masa )

Bu modülde admin giriş yaparak tabletin tipini seçmektedir.

Garson tabletini seçerse tableti garson kullanacaktır ve tüm modüller garson tablet profiline göre şekillendirilir.

Masa modülünü seçerse tablet masa profiline göre şekillendirilir. (Geliştirme aşamasında)

  1. Masa – Mekan Modülü

Garson iş yerindeki anlık olarak tüm mekanlardaki boş masaları görebilmektedir. Müşteri masayı seçtiğinde ilgili garson masayı açarak sipariş oluşturma, masa değiştirme ve o masaya özel siparişleri görebilir. Siparişlerin hazır olup olmadığı bilgisini görebilmektedir.

  1. Sipariş Modülü

Garson kendisinin girmiş olduğu tüm masalardaki siparişleri görebilmektedir. Siparişlerin hazır olup olmadığı bilgisini de görebilmektedir.

  1. Menü Kategori – Menü Modülü

İş yeri sahibinin özel menü kategorileri veya özel menü oluşturduğunda aktif olan bir modüldür. Garson ve masa tabletinde tüm menüler önce kategorilere daha sonra kategoriye özel menülere ayrıştırılır. Menü adı, açıklama ve fiyat bilgilerini içermektedir.

  1. Ürün Kategori – Ürüler Modülü

İş yeri sahibinin özel ürün kategorileri oluşturduğunda ürün kategorileri aktifleştirilir. Eğer oluşturmazsa tüm ürünlerin listelendiği modüldür. Garson ve masa tabletinde tüm ürünler önce kategorilere daha sonra kategoriye özel ürünlere ayrıştırılır. Ürün adı, açıklama ve fiyat bilgilerini içermektedir.

  1. Bildirim Modülü

Masaüstü programdan admin bildirim oluşturduğunda ilgili garsona bildirim düşmektedir.

2 thoughts on “Gurme Kafe ve Restoran Sistemi

    1. Merhaba Kadir bu programla ilgili olarak üzülerek belirtiyorum ki kodları paylaşamam. İlgili uygulamayı geliştirip ücretli bir şekilde cafe ve restaurantların kullanıma sunmuş bulunmaktayız. İlgin için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir